środa, 4 stycznia 2012

Gdzie można znaleźć Damorię?

Damoria jest dostępna na stronie www.damoria.pl


           Aby rozpocząć przygodę z grą należy dokonać rejestracji na stronie. W tym celu należy kliknąć w zakładkę "zrejestruj się". 


            Zakładka "zarejestruj się" występuje w centralnej górnej części ekranu tuż obok loga Gry, które widnieje także w lewym górnym rogu na tutejszym blogu. Gdy dokonasz rejestracji, do której niezbędny Ci będzie unikatowy login i hasło, które sam sobie obierzesz,  możesz rozpocząć grę.


          Zbuduj swój zamek, tak aby był nie do zdobycia dla Twoich wrogów. Pamiętaj, że bez swojej twierdzy będziesz bezbronny podczas ataku wroga, a takowe mają często miejsce i to jest dodatkowa zaleta gry, czyniącą ją jakże bardziej ekscytującą!!! Nie zapominaj, także że nie jesteś zupełnie bezbronny, ponieważ oprócz się bronić możesz także atakować:)
                 
         Aby zdobyć sławę i bogactwo, na początku powinieneś zaopatrzyć swój zamek surowce, takie jak: kamień, drewno, czy ruda. Zbuduj w tym celu: kamieniołom, tartak i górnictwo, pamiętając jednak o wyższości kamieniołomu. 
             Nie zapomnij także o rozbudowie spichlerzy, gdzie będziesz mógł składować surowce. Najlepiej, aby surowce były zawsze o 1-2 poziomy wyżej niż najwyższy poziom budowli, które zapewniają Ci owe surowce. A jeśli powiększysz swój budynek produkcyjny, wpłyniesz na skrócenie czasu budowy innych budynków.


1 komentarz: